Przegląd stoków narciarskich

Stacja Narciarska CzerwienneSki

Oddalony zaledwie 200 metrów od Willi Paula wyciąg CzerwienneSki, jest miejscem idealnym na zimową przygodę dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.

Na miejscu czeka na was trasa o długości 620 metrów i różnicy wzniesień do 110 metrów. Wyciąg jest orczykowy, trasa ratrakowana i sztucznie naśnieżana. Jej atutem jest duża szerokość, dzięki której na wyciągu nie jest tłoczno i można wydłużyć zjazd. Przy stacji działa szkółka narciarska, wypożyczalnia, karczma.

CzerwienneSki
fot. czerwienneski.pl

Zobacz stronę czerwienneski.pl lub pokaż na mapie. Odległość 200 m. Sezon ZIMA

Ośrodek narciarskiPotoczki w Zębie

Potoczki to stacja narciarska z wyciągiem orczykowym oraz taśmowym. Świetnie spędzi na nim czas cała rodzina. Długość trasy to 350 metrów, a stacja znajduje się na wysokości 980 m n.p.m.

Potoczki to trasa ratrakowana, sztucznie naśnieżana i nagłośniona. Na stacji znajduje się darmowy parking, karczma, wypożyczalnia nart, serwis oraz sklep ze sprzętem narciarskim. Oprócz orczyka, na miejscu znajdziecie też bardzo szybki tor pontonowy.

Ząb Potoczki
fot. potoczki.pl

Zobacz stronę potoczki.pl lub pokaż na mapie. Odległość 5,8 km Sezon ZIMA

Stacja NarciarskaSki Suche

Ski Suche to stacja narciarska, która zdobyła miano stacji przyjaznej rodzinie. Znajdziecie tam kilka zróżnicowanych tras dla zaawansowanych i początkujących narciarzy i snowboardzistów.

Ski Suche to wyciąg orczykowy, taśmowy oraz kolej krzesełkowa. Wybierając się tam, świetnie spędzicie cały dzień, szalejąc na nartach. Na miejscu, czaka szkółka narciarska, zaplecze gastronomiczne z grillem, wypożyczalnia oraz ratownicy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem.

Ski Suche
fot.skisuche.com

Zobacz stronę skisuche.com lub pokaż na mapie. Odległość 8 km. Sezon ZIMA

Suche Ski u Jędrola Suche

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jazdą na nartach wybierz się do Suchego! Stacja narciarska u Jędrola posiada łagodny stok, doskonały dla nowicjuszy i dzieci.

Suche Ski posiada wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy pomogą w nauce jazdy najmłodszym, a także początkującym dorosłym. Lekcja trwa 55 minut, rezerwacji można dokonać telefonicznie, na podany na stronie stacji numer telefonu.

Suche Ski u Jędrola
fot. suche-ski.com

Zobacz stronę suche-ski.com lub pokaż na mapie. Odległość 8 km. Sezon ZIMA

Najlepsze ośrodki narciarskie na Podhalu.

Jeżeli szukasz prawdziwej narciarskiej przygody Podhale z pewnością Cię nie zawiedzie! Zima to tutaj raj dla narciarzy i snowboardzistów! Dodatkowo, komfort szusowania podnosi karnet Tatra Super Ski. Kupując taki karnet możesz korzystać ze wszystkich stacji narciarskich, które są partnerami programu. Zobacz więcej na tatrysuperski.pl

Rodzinny wyciąg narciarski UBOC

UBOC to wyciąg narciarski zlokalizowany w Witowie. Możecie tam skorzystać z dwóch stoków o długości 150 oraz 450 metrów.

Na miejscu znajdziecie wypożyczalnię sprzętu, parking i karczmę. Jest to rodzinna, niewielka stacja, na której miło można spędzić czas. Stok jest ratrakowany i dośnieżany. Kupując karnet płacimy za ilość zjazdów.

Wyciąg UBOC
fot. https://uboc.pl/

Zobacz stronę uboc.pl lub pokaż na mapie. Odległość 15 km. Sezon ZIMA

Stacja Narciarska Witów - Ski

Witów-Ski to bogata oferta dla narciarzy zaawansowanych i początkujących. Znajdziecie tam długą na 1000 metrów kolej krzesełkową 4 osobową, wyciąg orczykowy o długości 110 metrów oraz 70 metrów wyciągu taśmowego dla dzieci.

Stacja honoruje kartę Tatry Super Ski, na której można korzystać z kilkunastu stacji narciarskich na całym Podhalu. Na stacji znajdziecie szkółkę narciarską, wypożyczalnię sprzętu oraz restaurację samoobsługową dla narciarzy, kawiarnię widokową oraz restaurację w regionalnym stylu.

Stacja Narciarska Witów Ski
fot. witow-ski.pl

Zobacz stronę witow-ski.pl lub pokaż na mapie. Odległość 16 km. Sezon ZIMA

Stacja NarciarskaHarenda Zakopane

Ośrodek narciarsko rekreacyjny Harenda w Zakopanem to jedna z bardziej znanych na Podhalu narciarskich propozycji. Oprócz tras narciarskich znajdziecie tam również lodowisko.

Harenda to trzy trasy z wyciągiem orczykowym, trasa z wyciągiem krzesełkowym oraz taśma dla dzieci, na pierwszą przygodę z narciarstwem. Oczywiście obok stacji znajdziecie zaplecze gastronomiczne, przedszkole narciarskie, wypożyczalnie i parkingi.

Stacja Narciarska Harenda
fot. harendazakopane.pl

Zobacz stronę harendazakopane.pl lub pokaż na mapie. Odległość 13 km. Sezon ZIMA

Stacja NarciarskaPolana Szymoszkowa

Polana Szymoszkowa to trasa bardzo widokowa, z 6 osobową koleją krzesełkową biegnącą na szczyt Gubałówki, która doskonale sprawdzi się dla zaawansowanych narciarzy.

Oczywiście to nie jedyna trasa, jaką proponuje stacja. Dostępna jest też mniejsza kolej, biegnąca do połowy stoku, która sprawdzi się dla początkujących. Latem dużą koleją można wyjechać z rowerem i rozpocząć wyjątkową, rowerową wycieczkę.

Polana Szymoszkowa
fot.szymoszkowa.pl/

Zobacz stronę szymoszkowa.pl lub pokaż na mapie. Odległość 17 km. Sezon ZIMA

Ośrodek NarciarskiKotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska to prawdziwy kurort narciarski, przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ośrodek dysponuje 14 kilometrami tras o różnimy stopniu trudności, z wyciągami krzesełkowymi, dodatkowo, na miejscu trasy dla biegaczy, snow park dla snowboardzistów, wypożyczalnie, sklepy ze sprzętem i restauracje z pysznym jedzeniem oraz szkółki narciarskie.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
fot. bialkatatrzanska.pl

Zobacz stronę bialkatatrzanska.pl lub pokaż na mapie. Odległość 21 km. Sezon ZIMA

Rezerwuj już teraz