Galeria naszego obiektu

Jak możesz zobaczyć na zdjęciach, nasz obiekt znajduje się w miejscu niezwykłym, pełnym słońca, przestrzeni i wspaniałych widoków. Letnie wieczory są tutaj cudowne, tak samo, jak zimowe poranki czy jesienne zawieruchy. Wszystko tutaj współgra ze sobą i wszystko ma sens… przekonaj się!

Willa Paula - Czerwienne

Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją

U nas możesz zarezerwować pobyt ze śniadaniem oraz obiadokolacją. Z naszego obiektu, nikt nie wyjdzie głodny! Przygotowujemy urozmaicone i syte potrawy, w których nie brakuje regionalnych smaków. Na specjalne życzenie, nasza kuchnia przygotuje też posiłki wegetariańskie, wegańskie lub bezglutenowe, oczywiście jeżeli wcześniej zgłosisz taką potrzebę. Posiłki serwujemy w pięknej, słonecznej jadalni, którą zdobią regionalne elementy.

Góralska Izba idealna na posiady!

W naszym obiekcie znajdziecie też wyjątkowe pomieszczenie, jakim jest Góralska Izba. Jest to miejsce, w którego wystroju królują stare, niekiedy zapomniane już rzeczy, a jej przeznaczeniem jest stworzenie naszym Gościom swobodnej przestrzeni, w której można fajnie spędzić wieczór, jeżeli przyjeżdżacie większą grupą.

Rezerwuj już teraz