Baseny termalne i nie tylko?

Termy ChochołowskieChochołów

Chochołowskie Termy to największy tego typu obiekt na Podhalu. Znajdziecie tam 30 niecek basenowych, a także jacuzzi z woda termalną, siarczkową i solankową.

Dodatkowo, w termy słyną z fantastycznych seansów saunowych, po których można się schłodzić w zewnętrznej niecce z zimną wodą lub w beczce chłodzącej. Innowacją w termach jest też chochołowska normobaria czyli komora ciśnieniowa, która dotlenia i przynosi wiele korzyści.

Termy Chochołowskie Chochołów
fot. chocholowskietermy.pl

Zobacz stronę chocholowskietermy.pl lub pokaż na mapie. Odległość 13 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Bania Białka Tatrzańska

Kąpiele w wodzie termalnej m.in.: obniżają poziom stresu, ułatwiają relaksację i przywracają równowagę psychofizyczną, poprawiają ciśnienie i przemianę materii, wspomagają proces odchudzania, a także eliminują bóle głowy i bezsenność.

Termy Bania to idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą się zrelaksować oraz dla tych, którzy szukają adrenaliny i chcą podwyższyć sobie poziom endorfin. Stuprocentowej zabawie służą przede wszystkim zjeżdżalnie. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów.

Termy Bania Białka Tatrzańska
fot. termabania.pl

Zobacz stronę termabania.pl lub pokaż na mapie. Odległość 21 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska

Cały dzień na stoku, a później basenowa noc w wodach termalnych? Tak, to możliwe.

Noc Basenów w Termach BUKOVINA to 4 godziny niezapomnianej zabawy, 487 000 litrów wody termalnej, 40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia! Od 20:00 do 24:00 czekają na Państwa niezwykłe atrakcje: wyrzutnie ognia i CO2, imponująca scena na wodzie, pokazy taneczne i efektowne projekcje na ekranach led.

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska
fot. termabukowina.pl

Zobacz stronę termabukowina.pl lub pokaż na mapie. Odległość 18 km. Sezon LATO/ZIMA

Woda siarczkowaGorący Potok

Gorący Potok to kompleks basenów zewnętrznych, na których poczujecie się, jak na rajskiej wyspie.

W basenach znajdziecie wodę termalną siarczkową, która ma specyficzne zabarwienie. Dodatkowo, Gorący Potok to również wodne imprezy z DJ'em, boiska do piłki siatkowej i wodnej, park linowy, dmuchańce dla najmłodszych i wspaniałe seanse saunowe. Koniecznie wybierzcie się tam będąc na Podhalu, ponieważ jest to miejsce inne niż wszystkie!

Termy Gorący Potok Szaflary
fot. goracypotok.pl

Zobacz stronę goracypotok.pl lub pokaż na mapie. Odległość 11 km. Sezon LATO/ZIMA

Najlepsze baseny termalne, sauny i SPA w Polsce!

Zaplanuj termalne tourne po Podhalu i odwiedź wszystkie baseny, które się tutaj znajdują! Relaks i ukojenie gwarantowane. Szczególnie polecamy Ci Chochołowskie Termy oraz Gorący Potok, które znajdują się najbliżej naszej miejscowości.

Baseny termalneTermy Szaflary

Termy Szaflary to kolejna propozycja dla miłośników kąpieli w gorących wodach termalnych. W obiekcie znajdują się basen dla maluszków, bicze wodne, gejzery, jeżyki czy ławki do masażu.

Woda, którą znajdziecie w Termach Szaflary, jest wysoko zmineralizowaną wodą termalną, a jej temperatura w basenach utrzymywana jest na poziomie od 30 do 38 stopni. Dostępne sa baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także saunarium.

Termy Szaflary
fot. termyszaflary.com

Zobacz stronę termyszaflary.com lub pokaż na mapie. Odległość 13 km. Sezon LATO/ZIMA

Aqua Park Zakopane

To odpowiednie miejsce dla tych, w wodzie, bardziej aktywny. Kompleks posiada basen rekreacyjny, wyposażony w trzy wydzielone tory pływackie, o długości 25m każdy.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji są przeznaczone: zewnętrzny basen balneologiczny zasilany bezpośrednio wodami termalnymi, w których znajduje się aż 40 masujących dysz oraz dwa gejzery denne, grota solna, jacuzzi, sauna, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci, a także strefy gastronomiczne..

Aqua Park Zakopane
fot. aquapark.zakopane.pl

Zobacz stronę aquapark.zakopane.pl lub pokaż na mapie. Odległość 16 km. Sezon LATO/ZIMA

AquaCity Poprad- Słowacja

Termalne baseny zewnętrzne, 2 całoroczne rury i zjeżdżalnie, 1 wewnętrzny basen pływacki o wymiarach olimpijskich, 2 zewnętrzne baseny termalne Blue Diamond z barami, 2 duże relaksacyjne baseny zewnętrzne Blue Sapphire z chromoterapią i unikatowym Laser Show czynią z parku wodnego AquaCity Poprad jeden z największych i najlepszych Aquaparków w Europie.

Baseny, w których temperatura wody waha się od 28°C do 38°C wyposażone są w liczne atrakcje wodne jak na przykład siedzenia i łóżka jacuzzi, gejzer, grzybek wodny, bicze wodne, natryski masażowe i dzwon huśtawkowy.

AquaCity Poprad- Słowacja
fot. aquacity.com.pl

Zobacz stronę aquacity.com.pl lub pokaż na mapie. Odległość 70 km. Sezon LATO/ZIMA

Park wodny Beszeniowa Beszeniowa

Najlepszym sposobem na rozgrzanie się podczas chłodnych dni jest bez wątpienia wizyta w Parku Wodnym Bešeňová.

Nowość tej zimy to sucha sauna z drewna świerkowego, w której przeżyjesz wyjątkowe seanse za pomocą miotełek. Rytuał ten dostarcza o wiele więcej korzyści dla zdrowia – poprawia układ krwionośny, podnosi odporność, siłę i pomaga na przykład w leczeniu astmy. Podczas rytuału ciało owiewane jest miotełkami przez prowadzącego ceremoniał, który także delikatnie uderza nimi po ciele, dzięki czemu skóra zostaje ukrwiona. Dodatkowo aromat unoszący się z miotełek posiada działanie lecznicze.>

Park wodny Beszeniowa Beszeniowa
fot. besenova.com

Zobacz stronę besenova.com lub pokaż na mapie. Odległość 73 km. Sezon LATO/ZIMA

Rezerwuj już teraz