Willa Paula koło Zakopanego

Możesz zdecydować się na nocleg w centrum Zakopanego. Ale… wczasy w górach, to wczasy w górach, a nie w centrum kurortowego zgiełku. Dlatego możesz wybrać Willę Paula –położoną koło Zakopanego,200m od wyciągu narciarskiego- rezydencję o domowym charakterze, utrzymaną na wysokim standardzie, ale w lokalnym góralskim stylu.

Przytulne Pokoje

17 Pokoi w wysokim standardzie czeka na nowych gości.

Wspaniałe Widoki

To co najpiękniejsze na Podhalu jest na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj – rezerwuj już dziś.

Pobliskie Atrakcje

Niezliczona ilość atrakcji jest zaledwie o kilka minut drogi samochodem.

W pobliżu Zakopane

Usytuowanie naszego pensjonatu umożliwia wygodny dojazd do wszystkich ciekawych miejsc na Podhalu. Z Czerwiennego wygodnie dojedziemy do Zakopanego, a skrót umożliwi ominięcie zniesławionych korków na Zakopiance.

Podhalańskie Termy

Z Czerwiennego można szybko dojechać do Term Chochołowskich które znajdują się zaledwie 10km od naszego obiektu, w pobliżu mają Państwo do dyspozycji również takie obiekty jak Termy Bukovina, Termy Bania oraz Aquapark Zakopane, do wszystkich tych atrakcji można dojechać skrótem omijając trudy poruszania się Zakopianką.

Wyciągi Narciarskie

Zaledwie kilkadziesiąt metrów od naszego obiektu znajduje się wyciąg Czerwienne Ski http://www.czerwienneski.pl , dojazd do innych wyciągów takich jak Kotelnica Białczańska jest równie szybki.

Sklepy i Marety

W pobliżu Willi Pauli znajduje się kilka sklepów spożywczych oraz Market Delikatesy Centrum.

Udogodnienia

Willa Paula posiada dostęp do szybkiego internetu, WiFi dostępne jest dla wszystkich gości na całej powierzchni obiektu. Posiadamy przestronną i elegancką jadalnię. Na zewnątrz jest wielka przestrzeń na której mogą bawić się dzieci, dostępny jest również mini plac zabaw.

Ścieżki Rowerowe

W pobliżu Czerwiennego znajdują się nowo powstałe ścieżki rowerowe które oplatają prawie całe Podhale, jest to niewątpliwie jedna z największych atrakcji dla miłośników rowerów.

Awesome Support

Fortuna is a clean design, powerful WordPress Template suitable for a wide variety of websites

Udogodnienia i pobliskie atrakcje

Paula jest wyposażona we wszelkie wygody, gwarantujące kontakt z cywilizacją: szybki internet bezprzewodowy oraz dostęp do telewizji cyfrowej. Na terenie obiektu jest także zasięg telefonii komórkowej.

Read More

Posiadamy siedemnaście wygodnych i doskonale wyposażonych pokoi.

Willa Paula, to 54 miejsca noclegowe, w 17 pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz rodzinnym apartamencie 6-cio osobowym. Cztery pokoje są dwupoziomowym apartamentem, w większości są balkony widokowe. Wszystkie pokoje mają dostęp do telewizji, radia oraz są wyposażone w szybki internet WiFi. W każdym pokoju znajduje się czajnik bezprzewodowy oraz w pełni wyposażona łazienka (mydło, szampon, ręczniki,suszarka do włosów) Poniżej znajduje się lista pokojów – kliknij na wybrany, aby zobaczyć jak wygląda. Każdy z nich możesz zarezerwować na dowolny termin już w tej chwili.